שובר לפרסום בגוגלתמיכה ועזרה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דולב   
ראשון, 11 פברואר 2018 15:53

אנשים אשר מתגרשים צריכים לדעת לקבל עזרה במקומות הנכונים – ארגונים ייעודיים. העזרה לא חשובה כמו התמיכה

אנשים מבינים בדרכים שונות כי החיים הם שבירים ויכולים להשתנות בכל רגע. שום דבר אינו קבוע, במיוחד חיי הנישואים. לא פחות משליש מהזוגות בישראל גם מתגרשים ברבנות ומכך אפשר להבין שהכל בחיים יכול להשתנות. יש חשיבות גדולה מאוד גם לדעת להתגרש נכון ובצורה שתטיב עם שני הצדדים המעורבים.

אנשים שמתחתנים קונים נכסים ועושים ילדים וכשמגיעה העת להתגרש, צריך לעשות זאת בצורה בה הילדים לא ייפגעו והנכסים יתחלקו שווה בשווה. החוק מאפשר לאישה לקבל תשלומי מזונות ולכן הגבר נמצא בבעיה. החוק הזה אמור להשתנות בקרוב, אך כרגע המצב לא מאפשר לגבר יותר מדי מרחב מחייה.

הגבר צריך לשלם לא מעט כסף על כל ילד שנמצא מתחת לגיל 18 ולא כל אחד יכול לעמוד בסכומים הללו. לכן, גברים רבים חוזרים לבית ההורים ומאבדים את כל רכושם. הדרך להתגרש נכון עוברת דרך אנשי מקצוע שכבר עברו את התהליך הזה ויודעים לייעץ ולתת את ההדרכה הנכונה לפני ההליך המשפטי וגם בזמן אמת.

לשבור את המיתוסים

יש לא מעט ארגונים של עורכי דין ואנשי מקצוע אשר עברו את התהליך הקשה והמייאש ויודעים לתת את העצות הנכונות לאנשים שנמצאים בעיצומו של התהליך. יש הרבה מאוד פעולות משפטיות שאפשר לבצע כדי להקל על התהליך, יש מיתוסים שצריך לשבור ועוד לא מעט דרכי פעולה אשר יעזרו בין כותלי בית המשפט.

כאשר גבר שואל את עצמו איך להתגרש נכון הוא צריך להיעזר באנשים הנכונים ובזמן הנכון. פעולות נכונות יכולות לעזור מאוד ולמנוע התרסקות כללית והרס כללי של המשפחה, כולל של הילדים. לכן, החשיבות שבעזרה היא גדולה, אך גם התמיכה של אנשים שכבר עברו את אותה טראומה, היא חשובה מאוד ברגעים הקריטיים הללו. 
מאמרים נוספים :

» איך להתגרש מהר וטוב ?

אחת השאלות שמגיעות די מהר לאחר ההסכמה המשותפת על גירושים, היא איך להתגרש בצורה הטובה ביותר? ?גירושין בישראל מתבצעים ברמת האישור בבית דין רבני, כאשר תביעות לגבי מזונות, חלוקת רכוש, הסכמי משמורת ואישור הסכם גירושין יכולים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים