תריסים תיקון והצעות יעילות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
חמישי, 05 אפריל 2012 08:36
הבית עוד לא גמור?


יש מישהו שעוד לא שם לב איך יש נטייה להשוות בין בניינים ובתים לקופסאות מרובעות? כאשר חושבים על זה, מבינים שההקבלה לא כל-כך מופרכת; הקירות האטומים שלנו והחלל הצפוף בהחלט משפיעים על האווירה, ואם לא תציבו שום חלונות, אז הבית יהפוך לקופסא מדכאת שלאף אחד לא יהיה ממש כיף להשתכן בתוכה.

תיקון חלונות - בשביל הבריאות הנפשית והפיזית

זה שפוי לשבת בבית חשוך בלי שום אפשרות לדעת אם יש אור יום בחוץ? מבלי לראות את השמש היפה? בלי לשמוע אפילו את הציפורים השרות?

בית בלי חלונות בכלל, זה גם בית בלי טיפת שימחה, בגלל זה מאוד מומלץ לדאוג לחלונות בבית כדי שיוכלו להפיח קצת חיים בדירה שלכם. אל תשכחו שמס' קטן מידי של חלונות בקיר, רכישת חלונות קטנים מדי, עשויים לצמצם את כמות אור השמש של הבית שלכם.

מה לגבי התריסים?

כאשר מתעסקים עם קניית חלונות, חשוב להזכיר גם תריסים. תריסים ונציאניים מברזל, תריסים אוטומטיים - לא חשוב מה אתם אוהבים, העיקר שיהיו. בעזרת תריסים על החלון, ניתן לכוון את האור בדירה, ובעיקר למנוע סיטואציות בהן יש שמש ישירה בבוקר והתחממות של הדירה.

בכל זאת חשוב לזכור שחלון פתוח זה לעיתים גם קריאה לאורחים בלתי רצויים, מהסיבה הזו צריך לבדוק אפשרות של סורגים קבועים שיגנו עליכם. חלון ממוגן, התקנת מנעולים וכל מיני מתודות פשוטות אבל יעילות מסוגלות לגרום לגנב הפוטנציאלי לדלג על הבית שלכם ולעבור לשכנים.

תריסים תיקון - גם בשביל היופי

כיום ניתן להכריז בכנות גלויה כי חלונות הם מעבר למשהו פונקציונלי, שהרי הם עשויים לשמש בתור חפץ דקורטיבי בחדרי הבית. הציבו מספר חלונות לצורך עיצוב הבית, ולא רק לשם הארתו. חלונות צבועים, לדוגמה, יכולים להוסיף אלמנט מיוחד, ובמהלך שעות השקיעה, כשהאור יפה במיוחד, הבית כולו יישטף בהילה חלומית.

לעוד מידע שימושי בתחום התריסים והחלונות לא צריך ללכת רחוק. הפורטל שלנו יש בו דברים חשובים על חלונות, תריסים וסורגים. קריאה פורייה!

 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים