שובר לפרסום בגוגלEasy Phone

PDF הדפסה דוא
Easy Phone - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : גיא רונאל   
שני, 09 אפריל 2012 12:08

 

easy phone הוא סלולרי אשר מיועד לאנשים בגיל הזהב,

הטלפון מאפשר לאנשים מבוגרים אשר לא רגילים ולא מרגישים נוח עם טכנולוגיה חדשה לעשות שימוש בטלפון סלולרי וכך להשאר מחוברים למשפחה שלהם מבלי שירגישו כי השימוש בפלאפון מהווה עבורם טרחה מיותרת.

אנשים מבוגרים נוטים לאהוב את המוצרים הישנים שהם מכירים, כמו כן ישנם כאלו שהשימוש בטלפון סלולרי לא מתאים להם שכן המכשיר דורש ראייה חדה מאוד או שמיעה חדה ואלו כבר לא כשהיו מבחינתם.
ה - easy phone 1070 הנו פלאפון המותאם במיוחד לאנשים בגיל השלישי, הוא תוכנן ונבנה כך שהוא כולל את התכונות שנועדו להקל על שימוש בפלאפון ולא מנסה להיות מתוחכם או לכלול כל מיני אפשרויות החורגות מתחום הפלאפון ויחד עם זאת כולל תכונות אשר אנשים בגיל השלישי מוצאים אותן חיוניות ואף האנשים הקרובים להם יכולים להסתייע בהן לצורך הגברת תחושת הביטחון. פלאפון למבוגרים easy phone 1070 כולל מבנה אשר נועד להקל על השימוש אצל אנשים בגיל הזהב, לדוגמה המקשים של ה - easy phone גדולים יותר ממקשים רגילים וקל להקיש עליהם את המספרים של האנשים הקרובים למשתמשים, כמו כן ניתן לשמור מספרים נבחרים בזיכרון של הטלפון. בנוסף המסך מציג את המספרים באופן ברור אשר מאפשר גם למי שראייתו מקרוב איננה חדה לראות את המספרים בקלות יחסית. סלולרי למבוגרים easy phone כולל גם מבנה אשר מקל את האחיזה, הוא דומה לטלפון אלחוטי קטן, למרות המבנה שלו הוא נראה טוב והמשתמשים מרגישים כי מדובר בטלפון יפה ואיכותי. כמו כן, כולל האיזי פון 1070 גם פנס המאפשר התמצאות בחשיכה בקלות יחסית ואף טרנזיסטור לצורך שמיעת תוכניות רדיו אהובות. מלבד התוספות האלו, easy phone כולל גם כפתור מצוקה אשר מאפשר בעת לחיצה עליו ליצור קשר עם הקרובים לנו במקום לחייג את המספר שלהם, הטלפון אף ישמיע קול על מנת שיוקל למצוא את מי שהפעיל את הכפתור. כמו כן, הטלפון לגיל השלישי כולל לחצן נעילה המאפשר לנעול את הטלפון לשיחות יוצאות וכך הוא לא נלחץ בטעות וחשבון הטלפון לא יוצא מנופח. ה - easy phone מתאים במיוחד למשתמשים בגיל השלישי, תוכלו לקבל מידע נוסף באמצעות הייבואן - נייד פור יו אשר מתמחה בסלולרי למבוגרים.

 

 


www.greenuse.co.il


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים