שובר לפרסום בגוגלTelepresence - תנסו ולא תרצו לחזור אחורה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
ראשון, 02 נובמבר 2014 08:52

Telepresence, הדור החדש של שיחות ועידה


האלמנט הבסיסי בניהול של עסק מצליח הוא ישיבת עבודה. במהלך הישיבה מתכנסים נציגים בכירים של החברה, יחד עם המנהלים, על מנת לדון בשבוע שהיה, להעמיד מטרות ויעדים חדשים, ליצור חלוקת תפקידים, ולהתרשם מההישגים שנרשמו בהצלחה. עסקים רבים פרוסים על גבי מקומות שונים ברחבי הארץ, ואפילו בעולם, מה שמקשה מאוד על ניהול ישיבות קבועות ומסודרות.


למזלנו, הטכנולוגיה של ימינו העמידה לרשותנו אמצעים שונים ליצירת שיחות וידאו, כך שניתן לנהל שיחות ועידה גם בשלט רחוק. סמארטפונים, רשתות חברתיות וסקייפ הם רק חלק מהפלטפורמות אשר מאפשרות ניהול של שיחת וידאו מרחוק, אולם שירותים חינמיים אלו הם לרוב חובבנים, ואינם מתאימים לבעלי עסקים. לשם כך הוקמו תוכנות שונות אשר מאפשרות לנהל וידאו קונפרנס בצורה חלקה, וביניהם גם telepresence.


Telepresence
, איך זה עובד?

מערכת מקצועית זו, אשר משמשת לניהול של שיחות ועידה, מכילה תשתית מיוחדת אשר מאפשרת התחברות לרשת מרוחקת, מה שמאפשר ניהול של שיחות קולחות עם מוקדים מרוחקים. זו היא מערכת משוכללת לביצוע של שיחות וידאו מכל מקום, כאשר הטכנולוגיה בה היא משתמשת מאפשרת ניהול של שיחה ללא רעשי רקע וללא ניתוקים מיותרים.

למעשה, מערכת זו מצוידת גם ברשת מסכים אשר מפוזרים במוקדים שונים, מה שמאפשר בנוסף לשיחה הטלפונית גם צפייה בנעשה. למעשה, מערכת זו היא הפתרון המשולם לניהול של ישיבות מרוחקות, צפייה במצגות ובמתרחש בכל משרד.

מדוע כל חברה מקצועית זקוקה לשירות זה?

מערכת telepresence לניהול שיחות היא האפשרות הטובה ביותר של בעלי עסקים שונים לנהל שיחות וידאו מרוחקות. עסקים אשר להם סניפים ברחבי הארץ, עסקים אשר שלחו שלוחות ומשרדים לחו"ל, בעלי חברות אשר מעוניינים לגייס משקיעים מעבר לים, וחברות אשר פונות לקהלי יעד מרוחקים, זקוקות לשירות אשר יאפשר להם לבצע ישיבות ממספר מוקדים שונים בצורה חלקה, ומערכת זו היא בדיוק הפתרון לכך.


ברגע בו שיחת הועידה מתנהלת כהלכה, ללא הפרעות, ללא ניתוקים וללא רעשים ברקע, הריכוז של כלל המשתתפים גדל, והמקצועיות שלכם בעיני הלקוחות או המשקיעים המרוחקים גדלה גם היא. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים