שובר לפרסום בגוגלmagic jack כי חשוב להיות בקשר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : roy vaknin   
ראשון, 17 אוגוסט 2014 07:45

בעולם העסקים אנחנו חייבים להיות בקשר. קשר עם לקוחות קיימים, קשר עם לקוחות פוטנציאליים, קשר עם ספקים ועוד גורמים אחרים. אן בעבר נהוג היה שמדינות מקיימות מגזר עסקי עצמאי ולכל היותר מקיימות ביניהן קשרי מסחר, הרי שכיום גם תהליכי הייצור של בתי עסקים שלובים זה בזה ומערבים יחסים בינלאומיים עם מדיניות. חברות הייטק או חברות רב לאומיות מקיימות בתוכם קשרים עסקיים אדוקים עוד משלבי הייצור והפיתוח של מוצרים שונים, מה שמחייב תקשורת רציפה וזולה עם מדינות שונות.

מה מאפשר את זה?

זה מתאפשר בעיקר בזכות המחשב והאינטרנט, על ידי שליחת מיילים, שימוש בתוכנות מיוחדות ועוד. כיום ישנן גם אפליקציות מיוחדות שהופכות את התקשורת עם העולם למהירה, קלה וזולה הרבה יותר. דוגמה טובה לכך היא אפליקצייתmagic jack . זוהי אפליקציה ייחודית שמאפשרת לקיים שיחות חינם עם שני יעדים: ארצות הברית וקנדה. האפשרות הזו מגדילה את טווח הפעולה של עסקים ישראלים ופותחת בפניהם אפשרויות עסקיות טובות למדי.

על האפליקציה

השימוש באפליקציה אינו דורש אמצעי תשלום מכל סוג שהוא או דמי התקנה. ההתקנה פשוטה ונעשית באופן חינמי ולאחר התקנתה תוכלו לשוחח עם כל מספר טלפון בארצות הברית או קנדה ללא עלות. זה יכול להיות למספר נייד או נייח, אפילו מספר שבו לא מותקנת האפליקציה המדוברת. לאחר התקנת magic jack תוכלו פשוט לחייג ולשוחח ללא שום עלות. מדובר על שינוי תפיסתי שמאפשר לבעלי עסקים להיות בקשר עם גורמים שונים במדינות אלה, שמייצגות פלח שוק חשוב במיוחד.

מי יכול להסתייע בכך?

תעשיות ידע, לקוחות ועוד גורמים עסקיים יכולים לסייע למערך העסקי בישראל והכל על ידי שימוש באפליקציה פשוטה ונוחה שאינה עולה דבר. ניתן לשדרג את האפליקציה על ידי תשלום סמלי וכך להוסיף יעדים נוספים לשיחות בעלות מוזלת במיוחד. אפשרות נוספת לשדרוג היא על ידי הקצאת מספר מקומי לארצות הברית או קנדה, שכל שיחה שתגיע אליו תופנה ישירות לטלפון שלכם, זה שבו מותקנת האפליקציה. שימוש במספר מקומי מהווה עליית מדרגה בקיום תקשורת עם שני היעדים הללו ומכאן חשיבותו. ניתן להוסיף גם את מסלול שיחות הוועידה תמורת תשלום סמלי. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים